Eğer izmir masöz arıyorsanız sitemizin sayfalarını ziyaret ederek, İzmir’de kaliteli ve profesyonel masöz bulabilirsiniz. Profesyonel, güzel ve kaliteli izmir masöz bulmak çok kolay değildir. 🙂

Masaj ve masöz konularında anlaşılması gereken noktalardan biri, masajın yakın ilişkilerle, özellikle evli çiftler ve evlilik hayatlarını geliştirme adına, ne derece ve nasıl bağlantılı olduğudur.

Günümüzün modern masaj tekniklerinin aksine, Kamasutra ve Tantra’da görüldüğü gibi, duygusal ve özel masaj derin köklere sahiptir. Özel masaj Kam Sutra’da direk olarak bahsedilmemesine rağmen, farklı püf noktaları ve teknikleri, güvenli olarak özel ve yakın masajda uygulanabilir. Bunun örnekleri, iletişimin gücünü anlama, vücut kimyasını anlama ve detaylara önem vermedir.

izmir masöz – ilişkiler

Kama Sutra’nın genel olarak cinsellikle ilgili olduğuna dair his vardır, büyük olasılıkla insanların en çok yanıldıkları nokta, Kama Sutra’nın en büyük dersi, hayatı nasıl yaşamak ve akılcı ve mantıklı şekilde insan ilişkilerine nasıl yaklaşmak gerektiğidir.

Bu sadece cinsellik veya yakın ilişki anlamına gelmez, asıl olarak derin içten gelen keyfi içerir. Ancak, bu bazen yakınlığı içerir, bazen evliliği içerir ve hatta bazen grup etkileşimleri ve başka sosyal yetenekleri içerir.

izmir masöz – özel masaj sanatı

Sadece özel ilişki püf noktaları, estetik ve jimnastik özel pozisyonlar hakkında bir kitap olma yerine, Kama Sutra, tekniğin derin tutku ve aşk yerine geçmeyeceğini açık olarak ifade eder. Birliktelik, aşk ve samimiyet sanatsal ritüel olarak ele alınmalıdır.

Dolayısı ile özel masaj sanatını Kama Sutra ve Tantra perspektiflerinden göz önüne alırsak, konu sadece stresli durumlar nedeni ile oluşan fiziksel gerginlikler veya duygusal keyif alma hakkında değil, bundan daha çok vücudu, zihni ve ruhu birlikte iyileştirme üzerinedir.

izmir masözKonu bir kişinin toplam kişiliğini iç derinlikten gelen şekilde gençleştirmektir. Hayatımızı olduğumuz gibi kutlama üzerinedir, kendi içimizde daha derin bir şey bulma üzerinedir. Eski Hindistan’da vücut tapınak olarak kabul edilir ve bütün duygusal zevkler çirkin değil, tam tersi kutsal kabul edilirdi.

izmir masöz – özel masaj

Kama Sutra ve Tantra öğretilerinden, birlikte olduğunuz kişiyi, yani eşinizi özel masaj ile bütünleyebilir, etkileyebilirsiniz. Gerçek anlamda, özel masaj siz ve eşiniz arasında iletişim bağı oluşturur, dolayısı ile bütün vücudunuzun ve onun masajda rolünün farkına vararak dış dünyanın dışında kalırsınız.

Bu yeni dünya çoğunlukla daha önce görmediğimiz ve tecrübe etmediğimiz bir şeydir. izmir masöz veya istanbul masöz farketmez, temel prensipleri bilmek gerekir. 🙂

Eğer doğru insan tarafından doğru ortamda doğru şekilde yapılırsa, bu masaj teknikleri sizi derince içinizden rahatlatabilir, çünkü özel masaj kişi üzerinde bütün olarak işlediği için, bir tür bütünsel terapidir.

İlave olarak, herhangi bir kişide harhangi bir nedenler oluşmuş stres, negative duygusal durumların harika bir tedavi yoludur.

izmir masöz – dokunmanın tılsımı

Herhangi bir masaj tekniğinde, terapik, özel olsun, dokunma sanatı çok önemli bir rol oynar. Bazen, dokunan kişiden kişiye veya masajın kime yapıldığına göre değişir (alıcı ve verici).

Temel olarak, ruhun ve bedenin derinliklerine derin bir yolculuğu sağlayan dokunmanın kalitesidir. Dokunmanın yumuşakça, güven verici şekilde yapılması, zihnin, bedenin, ruhun izlerimi veya vücudun özgürlüğünü kısıtlayıcı noktalarını bulmayı sağlar, en derin duyguların serbest kalması, serbestçe dans etmesi ve hiç olmadığı kadar yükselmesini sağlar.

Ancak bu bu özel sanatı öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Kesin olarak, masaj eşiniz için dayanılmaz derecede çekici olacak gizli sırları kolayca öğrenebilirsiniz.

izmir masöz – masaj eşiniz ile iletişim

Yakın veya özel masaj, isminde anlaşılacağı üzere, masaj eşinizle dokunarak iletişim kurmaktır. Diğer kişiyi, vücut, ruh, ve zihin yoluyla daha iyi hissetmektir. Fiziksel dünyada, görme, tatma gibi duyularımızı kullanırız, ancak dokunmak içlerinde bizi en çok etkileyendir.

Okula yeni başlamış bir çoçuğu düşünebilirsiniz. Ona her şeyi açıklayabilirsiniz, ancak ona dokunması ve oynaması için bir şeyler verdiğinizde daha iyi anladığını ve uzun süre unutmadığını görürsünüz.

Şüphesiz ki yorucu ve stres dolu bir günün ardından yapılacak en iyi şeylerden masajdır. İyi uygulanmış masajdan başka hiç bir şey ağrılı bir bedeni rahatlatamaz.

Dokunma ile gerçekleştirilen terapinin en iyi tedavilerden biri olduğu kanıtlanmıştır. Çünkü yalnızca bedeni değil aynı zamanda aklı ve ruhu da rahatlatır. Masaj, kişilerin akıl ve bedenleri arasındaki geçişleri temizleyerek bu iki unsurun ahenkli işlemesini sağlar.

Söz konusu olan ilişkiler olduğunda, dokunma çok önemli bir rol oynar. Dokunma kim olduğumuzu söyler ve derin içimizden kendimiz hakkında hisse sahip olmamızı sağlar. Düşüncelerimizi, hislerimizi ve duygularımızı ifade etmek için, dokunma en iyi yoldur ve yalnız olmadığımızı ve çevremizde birilerinin olduğunu hissetmemizi sağlar.

ProMasöz – izmir masöz için en doğru adres