Masöz ve masaj konusundaki yazılarımızı okumak isterseniz yazılarımız sayfasını ve videolarımızı izlemek için videolarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kişisel veya toplu olarak masaj hizmeti veren kişi tanıtım veya ilanları görmek için reklam veren ilgili ilan sitelerine tıklamanız/gitmeniz gereklidir.

Bizimle masaj ve masöz konularında iletişim kurabilirsiniz. Özellikle masaj konusunda yeni içerik veya ilanını gördüğünüz masözler dışında istediğiniz hizmetleri karşılayacak masaj profesyoneli isteklerinizi bekliyoruz.

Neden ProMasöz sorusunun cevabını videolarımızda özetledik. Bizi yakından takip edin, teşekkür ederiz, sevgi ve saygılarla 🙂

 

 
Masaj hizmetleri veren bir kişisiniz. ProMasöz’ün sizi önereceği sitelerde ilanızı vermek, uygun müşterilere ulaşmak ister misiniz?

Eğer kaliteli, ne istediğini bilen, belirli bir düzeyin üzerinde müşterilere erişmek isterseniz önereceğimiz sitelerde ilan verme için başvurabilirsiniz. Maalesef her başvuruyu kabul etmiyoruz, seçici davranmaktayız.

Belirli ölçütleri karşılamayan kişilerle çalışmıyoruz. Dürüstlük, kalite, profesyonellik ölçütlerinde uzun süreli iş ilişkilerinden yana olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  • Eğer masöz iseniz ProMasöz’ün önereceği sitelerde ilanınızın yayınlaması için (TIKLAYIN) masöz ilanı vermek sayfamıza giderek başvurabilirsiniz.
  • Eğer masör iseniz ProMasöz’ün önereceği sitelerde ilanınızın yayınlaması için TIKLAYIN) masör ilanı vermek sayfamıza giderek başvurabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz 🙂 Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız!

 
Masaj ve benzeri hizmetler almak istiyorsunuz. Sitemizde bulamadıklarınızı bize yazmak ister misiniz?

Eğer sitemizin ziyaretçisi ve/veya takipçisi olarak masaj ve masöz konusunda istekleriniz varsa aşağıdaki form ile mesajınızı bekliyoruz 🙂

Her gün farklı şehirlerden aldığımız onlarca mesajdan duyduğumuz mutluluğu ifade etmek isteriz. Sizlere en iyi ve profesyonel şekilde hizmet etme misyonumuzu devam ettireceğiz.

Mesaj yollamadan önce sık sorulan sorular sayfamızı ziyaret ederek daha önce gerçek kişiler tarafından sorulmuş soruları ve cevaplarını incelemenizi rica ederiz.

Zamanı verimli kullanmak adına, daha önce cevapladığımız sorulara tekrar cevap veremeyeceğimizi bilmenizi isteriz,anlayışınız için teşekkürler.

 
 

Mesaj göndermek için boş alanları doldurup gönder tuşuna basınız

Bize Mesaj Göndermek İster Misiniz?

  • Lütfen adınızı yazınız
  • Lütfen bulunduğunuz ili yazınız
  • Lütfen e-mailinizi yazınız
  • İsterseniz cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız
  • Kısaca kendinizi tanıtır mısınız (yaş, iş/meslek, bölge vb)
  • Soru, görüş, isteğinizi yazınız