antalya masöz arıyorsanız doğru adrestesiniz. Size uygun profesyonel masözü masöz ilan sayfalarımızda bulabilirsiniz. Kaliteli antalya masöz bulmak kolay değildir, arayışınızı kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Size uyan antalya masöz bulduktan sonra, ki bunun için masöz ile konuşarak anlamanız gerekir, hangi hizmetleri istediğiniz ve masözün bu hizmetlerin hangilerini karşıladığı önemli bir konudur, çünkü her masöz her hizmeti vermez. Dolayısı ile sitemizde farklı masaj teknikleri ve çeşitleri hakkında bilgi sahibi olursanız, bilinçli ve akıllı tercih yapmış olursunuz.

Bu yazıda en çok merak edilen konulardan olan, masajın erotik yönü, yani duygusal ve erotik masaj hakkında sizi bilgilendirelim.

antalya masöz – duygusal masaj

Duygusallık ve erotizm masajın derinliklerinde yatan bir tartışmadır. Yüzlerce yıldır masajın tek kullanım amacı fiziksel rahatlama değildi. Eski dökümanlar gösterir ki masajın tahrik edici ve erotik yanından da faydalanılırdı.

Erotik ya da duygusal bir masaj sadece okşamalarla veya değişik vücut bölümleriyle alakalı değildir. Bu terapik masaj duyguları ve farkındalığı içsel ve dışsal etkenlerle arttırmanın yanı sıra kişinin özel arzularını da tatmin etmekte.

Bu terapik masaj özellikle terapi gören çiftlere önerilir çünkü çift için hem fiziksel hem de duygusal çok pozitif anlar yaratır. Çiftler duygusal bağlılık seviyelerini derinleştirmek için birbirlerine duygusal masajlar yapabilir. Duygusal masajlar genelde çiftler sevişmekle birdir.

Yine de bir partner bulunmaması durumunda sertifikalı bir masör ya da masöz size duygusal düzeyi yüksek bir masaj yapabilir. Bu düşük libidoya sahip kişiler için sıklıkla tercih edilen bir opsiyondur. Eğer ilaç tedavisi ya da uygun bir diyet durumu çözmüyorsa, çözüm bu olabilir.

Masajın amacına ulabilmesi için önce ortamın dingin ve stresten arındırılmış olması gerekmektedir. Bir masöz veya masaj terapisti genellikle ortamı hazırlamak için kokulu mumlar ve yağlar kullanır. Loş ışıklandırma genelde tercih edilir. Aromalı yağlar gül aromasından misk aromasına kadar çeşitlilik gösterir.

antalya masöz – özel bölgelere yoğunlaşma

Masaj terapisti sizin rahat olduğunuz ve siz izin verdiğiniz kadar istek uyandıran bölgelere yoğunlaşacaktır. Bu bölgeler kulakları kafayı sırtınızı bileklerinizi göbeğinizi ve göbek altını kapsar. Masajı size yapacak kişi olarak erkek ya da kadın tercih edebilirsiniz, nasıl rahat edecekseniz.

antalya masözKağıt masajı ya da İsveç masajı gibi duygusal masaj da kasılmış kaslarınızı ve bedeninizi rahatlatır. Sizi endişeden uzak rahat ve mutlu hissettirecek endorfinleri size salgılatır. Düzgün yapılmış bir erotik duygusal masaj bedeninizdeki kan dolaşımını iyileştireceği gibi farkındalık seviyenizi de yükseltir.

Duygusal hassas masaj üzerine yapılan çalışmalar her ne kadar sınırlı olsa da yapılmış araştırmaların sonuçları bu masajın düşük libido ve cinsel tepkiye oldukça faydalı olduğunu göstermekte.

Bazı çalışmalara göre erkekler ve kadınlar cinsel hislerini hem fiziksel hem de psikolojik olarak oldukça farklı yaşıyorlar. Kognitif ve psikolojik canlandırma bu çalışmalarda büyük rol oynamakta, dokunma ve masaj terapisi de bu alanla içiçe.

antalya masöz – doyumun boyutu

Bu tür masajlarla alakalı yüz kızartan bir soru ise “Bu terapistin bana bir özel durum yaşatacağı anlamına mı geliyor?” Aslında ‘Full Servis’ sunan bazı masaj merkezleri çoğu insan için bir utanç kaynağı olabilir. Yasal olarak duygusal masaj servisi sunan klinikler cinsel hediyeler sunmuyor- sadece uyarılmanıza yardımcı olacak bazı teknikler kullanıyorlar, ki yasalar ve etik çerçevesinde belirli bir sınıra kadar.

Masaj kliniklerinden masajın erotik veya duygusal masaj olsa dahi hiçbir şekilde birleşme içermeyeceğine dair söz veya yazılı bir belge isteyebilirsiniz. Bu tarz bir olayı baştan kesinleştirmek ileride yanlış varsayımlardan doğabilecek utanç verici durumları engelleyecektir.

antalya masöz – iğneli, duygusal masajlar

Eğer yasal eşinize duygusal ya da özel bir masaj yapmak, ona unutamayacağı bir zaman yaşatmaktır.

Öncelikle ortamı loş ışıklarla rahat bir hale getirin. Odayı temizleyin, uygun mumlarla odayı ışıklandırın ve slow bir müzikle doğru hissi yaratın. Sonra partnerinizin yüzünü ve kafasını ovalamayarak duygusal masajınıza başlayın. Yağ kullanmaktan kaçının!

Parmaklarınızı kafasında ve saçlarında gezdirin ve yavaşça dilinizi kulağına sokun. Kulaklar duygusal olarak en hassas edici noktalardır! Sonra onu yüzüstü yatırıp ensesine ve sırtının üst kısımlarına geçin.

Göğsüne ve karnına masaj yapın ama canını yakmamaya dikkat edin.

Bu duygusal masajdan sonra yeni baştan vücudun hassas noktalara başlayabilirsiniz, bu onun rahatlamasını ve keyfini arttıracaktır. Kendi yöntemlerinizi de deneyebilirsiniz – bazen doğaçlama, size söylenenlerden kat kat daha iyi sonuç verebiliyor!

Partnerinizi ve onda keyif ortaya çıkaran şeyleri iyi biliyorsunuz – duygusal masajı geliştirin ve yeniden fethedin!

antalya masöz – his yoğunluğu

Özel masaj bedende his yoğunluğunu sağlamak içindir, aynı zamanda duygusal masaj olarak ta bilinir. Eskiden bu masajlar iyileştirme amaçlı kullanılırdı ama artık evli çiftler bunu yakın ilişkilerini geliştirmek için kullanıyorlar. Bu masajlar fiziksel ihtiyaçları uyandıracak yerlerde kullanılırlar. Tabii eşler yani yasal çiftler arasında mümkündür, ancak profesyonel hizmet olarak alacaksanız yasal sınırlara dikkat etmeniz gerekir, çünkü eş olmayan kişilerin para karşılığı cinsel teması veya birlikteliği bilindiği üzere kanunda suçtur ve ahlaki olarak da doğru değildir.

Tedavi amaçlı olarak bakıldığında ise, genellikle bir ilişki geliştirme terapisi olarak kullanılır ve bir erkeğin hassaslığa verdiği tepkileri arttırır. Özellikle yurt dışında gelişmiş batı ülkelerinde mevcuttur. Bu masaj uygulanan kişiye tatmini uzatabilmesi için kas yapısını rahatlaması için yapılır.

Umarız bu yazımız bilginizin artmasına yardımcı olmuştur. antalya masöz arayışınızda ilan sayfamızda size uygun masözü bulmanızı ve keyifli bir deneyim yaşamanızı dileriz.

ProMasöz – antalya masöz için doğru adrestesiniz!